Жоғары білім алу барысында босатылған бос білім гранттарын тағайындауға конкурс өткізу туралы

«Бакалавр» немесе «магистр» дәрежесімен жоғары немесе жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ақысын төлеуге білім беру грантын тағайындау ережесін бекіту туралы » Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы № 58  қаулысына сәйкес. (өзгерістер мен толықтырулармен), жоғары білім алу барысында босатылған бос білім гранттарын тағайындауға конкурс жарияланады.

Конкурсқа қатысу үшін құжаттар тізімі:

1. ҚарУ ректорының атына ақылы негізде оқитын студенттің / магистранттың білім гранты бойынша қосымша білім алуға ауысуы туралы өтініші.

2. Студенттің / магистранттың  транскрипті (СҚҚКО-дан  алынады).

3. Жеке басты куәландыратын құжаттың көшірмесі.

Құжаттарды қағаз немесе электрондық жеткізгіштерде қабылдауды деканаттар / студенттермен жұмыс жөніндегі қызмет (215, 217 бөлмелер, бас ғимарат, тел. 35 64 76) жүзеге асырады.) 2021 жылдың  19 қантарға   дейін қабылданады.

конкурсқа өтініш үлгісі