«Sustainable Tourism Development» IV қашықтықтан өтетін халықаралық ғылыми жұмыстар байқауы

2021 жылғы 14-15 желтоқсан аралығында академик Е. А. Бөкетов атындағы Қарағанды университеті, маркетинг кафедрасы, сондай-ақ цифрлық экономиканы зерттеу институты сіздерді «Sustainable Tourism Development»Туризмнің тұрақты дамуы») атты IV қашықтықтан өтетін халықаралық ғылыми жұмыстар байқауына қатысуға шақырады.

Байқау келесі бағыттар бойынша өтеді:

• Жауапты туризм БҰҰ Дүниежүзілік туристік ұйымының (UNWTO) императиві ретінде»;
  • «Тұрақты туризмдегі цифрлық экожүйелер: Қазақстанға мысалдар мен проекция»;
  • «Аймақтағы туризмді тұрақты дамыту үшін цифрлық технологиялар әлемінің жетістіктері»;
  • «Қазақстандағы экотуризмді дамыту мәселелері»;
  • «Тұрақты туризмді дамытудың көтермелеу және мәжбүрлеу шараларын енгізу»;
  • «Эко-туризмнің бизнес-моделін құру»;
  • «Апитуризм - дестинация мен оның биоалуантүрлілігін қорғау тәсілі ретінде»;
  • «Сандық туристер және workaticion»;
  • «Қазіргі заманғы орналастыру құралдарына арналған жасыл шешімдер»;
  • «Туристік дестинацияның шуылмен ластануы»
  • «Ғылыми-зерттеу туризмі ғылым мен туризмді дамытудың симбиозы ретінде»;
  • «Дүниежүзілік мұра ескерткіштерін орнықты дамыту және сақтау»;
  • «Albergo Diffuso концепті қонақ үй кәсіпорындарының тұрақты дамуының үлгісі ретінде»;
  • «Жастар туризмін дамытудың инновациялық бизнес-модельдері»;
  • «izi.Travel платформасында: нақты мысалдар негізінде Қазақстан Республикасының туристік дестинациялары бойынша аудио-гид әзірлеу және орналастыру».

13 желтоқсанға дейін қашықтықтан өтетін халықаралық байқауға қатысуға ниет білдірген командалар ұйымдастыру комитетінің электрондық мекенжайына нысан бойынша өтінім жіберуі қажет: tourism_competition@mail.ru. Бір оқу орнынан 2 командадан артық емес өтінім берілуі мүмкін

I тур «Жоба» - команда жобаны: «Қалалық туризмнің тұрақты дамуына авторлық көзқарас», тақырыбында презентация форматында ұсынады, жоба Нұр-сұлтан қ. уақыты бойынша сағат 00:00-ге дейін 2021 жылғы 14 желтоқсанға дейін ұйымдастыру комитетінің электрондық мекенжайына жіберіледі: tourism_competition@mail.ru.

II тур “Elevator speech”  – команданың әр қатысушының сөзін бейнежазбаға беруі (бірыңғай бейне трек түрінде), ұзақтығы 1-2 минут. “Elevator speech” байқау бағыттары бойынша орындалуы тиіс, бейнежазба 2021 жылғы 15 желтоқсанға дейін Нұр-сұлтан қ. уақытымен сағат 00:00-ге дейін ұйымдастыру комитетінің электрондық мекенжайына жіберіледі: tourism_competition@mail.ru.

Ғылыми жұмыстарға қойылатын негізгі талаптар қашықтықтан өтетін халықаралық байқау туралы ережеде көрсетілген.

Барлық сұрақтар бойынша байқаудың ұйымдастыру комитетіне келесі электронды мекенжай бойынша: tourism_competition@mail.ru немесе келесі телефон номерлері бойынша хабарласуға болады: +77078677878 (Гребенюк Дарья Дмитриевна), +77081506250 (Искакова Айгерим Тойболовна), +77015120348 (Ташенова Лариса Владимировна).