Академик Е. А. Бөкетов атындағы Қарағанды университетінің жас ғалымдарының ғылыми-зерттеу жұмыстарына арналған ЖОО ішіндегі "Ғылымдағы жаңа есім" байқау туралы Хабарландыру

«Академик Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды университеті» КЕАҚ 2022 жылға Академик Е. А. Бөкетов атындағы Қарағанды университетінің жас ғалымдарының ғылыми-зерттеу жұмыстарына арналған ЖОО ішіндегі «Ғылымдағы жаңа есім» грантына байқау өткізетіндігін хабарлайды.

Академик Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды университетінің жас ғалымдарының ғылыми-зерттеу жұмыстарына арналған ЖОО ішіндегі "Ғылымдағы жаңа есім" гранты туралы ереже университет сайтына орналастырылып, декандарға жіберілді.

Ережеге сәйкес рәсімделген конкурстық өтінімдер жас ғалымдар кеңесіне электрондық пошта арқылы serikov-timur@mail.ru немесе электронды және қағаз нұсқада 31.12.2021 ж. дейін (қоса алғанда) №2 оқу корпусының №203 кабинетіне тапсырылады.

"Ғылымдағы жаңа есім" байқау туралы ЕРЕЖЕ